5.ua

У КМДА вже планують реконструкцію вулиць біля Майдану Незалежності

  Керівник КМДА Володимир Бондаренко розповів журналістам про плани відносно майбутнього благоустрою Майдану Незалежності та Хрещатика та водночас зауважив, що ці питання залишаються  досить складним.

   "По-перше, активісти Майдану просять не чіпати місця, де загинули їхні товариші, принаймні до того, як мине 40 днів. Ми з повагою і розумінням ставимося до цього прохання. По-друге, важливим  питанням є відновлення бруківки на центральних вулиць у тих місцях, де вона використовувалась під час протестних акцій. У майбутньому ці місця ми плануємо позначити іншим кольором бруківки, аби збереглася пам’ять про межі тих трагічних і водночас унікально героїчних днів", - заявив Бондаренко.

  Він сказав, що буде оголошено конкурс на проект меморіалу, який "навіки залишився б у пам’яті нащадків".

  Але для того, аби розпочати роботи з відновлення центру, за думкою глави КМДА, вже потрібно прибрати деякі барикади, існування яких вже не має сенсу.

  "Разом із активістами Майдану ми прийшли до спільної думки, що маємо згорнути барикади на Парковій алеї, на вулицях Грушевського, Прорізній, Трисвятительській тощо. Водночас сам Майдан продовжуватиме функціонувати, зберігаючи свою сутність та устрій. Активісти стверджують, що стоятимуть на Майдані принаймні до виборів Президента», – розповів Володимир Бондаренко.

  Попередній матеріал
  Представники азербайджанської діаспори в Україні закликають зупинити агресію Росії
  Наступний матеріал
  Південна Корея звинуватила Росію в анексії Криму
  Теги:
  Loading...