У КМДА визначили, яким буде пам`ятник шведським фанатам на Трухановому острові

  Дітище Костянтина Скритуцького та Федора Баландіна - визнали кращим у конкурсі проектів скульптур шведським уболівальникам. Усього в творчих змаганнях участь взяли майже 2 десятки митців.

  Задум переможців - це одиничка в обіймах двійки. Цифри мають кілька значень. Це і рахунок, яким закінцився матч між Україною та Швецією, рік проведення футбольного чемпіонату, а сама дванадцятка є цифрою уболівальників, бо їх називають 12-м гравцем у команді. Скульптуру планують встановити на Трухановому острові на початку червня. Саме тоді у Києві відзначатимуть річницю проведення футбольного Євро. На свято запросять шведських уболівальників. 

  Олександр Попов, голова КМДА: "Ми плануємо цю дату трошечки відзначити. Відзначити такими подіями, як проведення рок-фестивалю шведсько-українського, куди будуть запрошені, я вважаю, наші друзі, щведська сторона і відкриття цього пам`ятника".

  Федір Баландін, переможець конкурсу: "Є такий цікавий секрет, я вам відкрию. Одразу після Євро ми поставили пам`ятник швецьким уболівальникам. Ми з Костею Скритуцьким просто придумали таку штуку і поставили на розі Пушкінської і Прорізної - стоїть шведський коник Дала. Там є шведський прапор. Бо ми дуже любимо футбол із Костею і ми дуже багато спілкувалися із вболівальниками".

  Попередній матеріал
  Прокуратура перевіряє притулок для тварин у Бородянці
  Наступний матеріал
  Столичних школярів вчать безпечному поводженню з побутовими приладами
  Теги:
  Loading...