У КМДА спростували інформацію про примусову благодійність у школах

  Київська влада не примушувала учнів продавати свої вироби на виставках-ярмарках і потому перераховувати зароблені гроші малозабезпеченим. Чиновники спростували інформацію про примусову благодійність у школах.

  За словами заступника голови КМДА Віталія Журавського, мерія радила продавати вироби тільки за добровільної згоди учнів, їхніх батьків і вчителів. На пропозицію чиновників відгукнулися майже всі школи міста. На думку Журавського, директори шкіл не мають права змушувати дітей брати участь у таких акціях. Пояснює: він уже дав доручення підготувати перелік тих шкіл, які знехтували принципом добровільної благодійності.

  Нагадаємо, напередодні чиновників мерії звинуватили у примусовому проведенні у школах столиці аукціонів з продажу дитячих виробів. Зібрані гроші, буцімто слід було перерахувати на банківський рахунок КМДА.

  Віталій Журавський, заступник голови КМДА: "Головне, що виховується в християнському дусі дитина. Те, що ми сьогодні маємо, кризу світову і національну, це через те, що в серці оселилися тільки матеріальні інтереси, все. Духовність впала нижче плінтуса. Ці акції виховують духовні начала у дитини".

  Попередній матеріал
  В "Арені" відкрили музей Шолом-Алейхема
  Наступний матеріал
  Обама написав таємний лист Медведєву
  Теги:
  Loading...