У КМДА склали перелік чиновників, які підпадають під люстрацію

  В Київський міський державній адміністрації (КМДА)  склали список осіб, на яких поширюється заборона перебувати на службі в органах державної влади відповідно до Закону про люстрацію.

  Про це 29 жовтня повідомив керівник апарату Київської міської державної адміністрації  Володимир Бондаренко.

  Так, за інформацією з особистих справ і даних про займані коли-небудь посади, було звільнено три людини - два чиновники з мерії та один з секретаріату Київради.

  Зокрема, з КМДА було звільнено начальника управління з питань надзвичайних ситуацій департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА Сергія Рюмшина через те, що він очолював Святошинську райдержадміністрацію до 5 лютого 2013 року.

  Крім того, були звільнені заступник директора Державного архіву столиці Світлана Сидорова, так як на початку 1990-х років вона була секретарем райкому КПУ в Києві. З тієї ж причини з секретаріату Київради була звільнена заступник начальника управління забезпечення діяльності постійних комісій Київради Світлана Пантелєєва.

  "Інших чиновників на даний момент ми не можемо звільнити. Згідно з порядком, який був затверджений Кабміном, перевірку доходів, витрат, майна проводитимуть ряд контролюючих органів, а саме МВС, Мін'юст, Гепрокуратура і СБУ. Саму КМДА за планом, якщо я не помиляюся, перевірятимуть в середині 2015 року", - повідомив Бондаренко.

  Попередній матеріал
  Семеро дітей-переселенців з України вирушили на навчання до Литви
  Наступний матеріал
  Нацгвардія закупить засоби військового зв'язку на 18 мільйонів