5.ua

У КМДА презентували програму святкування Дня Європи цього року

  На розширеному засіданні колегії КМДА було презентовано ряд загальноміських заходів до Дня Європи, який цього року 17 травня вже дванадцятий раз відзначатимуть у Києві. Про це 7 квітня повідомили в прес-службі Київської міської держадміністрації.

  Як відзначається в повідомленні КМДА, відповідно до програми головну сцену планують встановити на Михайлівській площі. На початку офіційної частини перед сценою має відбутися флеш-моб за участю барабанщиць, хору, оркестру та інших музичних колективів.

  На офіційну церемонію відкриття завітають Міністр закордонних справ України, голови та заступників голови Київської міської державної адміністрації, представників Європейської комісії в Україні, послів держав-членів ЄС в Україні.

  "Після офіційної церемонії відкриття на Михайлівській площі будуть представлені інформаційно-консультативні павільйони. Так, працюватиме дискусійний клуб, де представники посольств держав-членів ЄС вестимуть діалог з аудиторією на актуальні теми євроінтеграції. Ці питання висвітлюватимуться і у фотовиставці "Я люблю Україну", що стане окремим блоком дискусійного клубу. Для всіх прихильників українського слова у цей день буде організована торгівля книжками, а в тематичному павільйоні "Київ туристичний" усі охочі матимуть змогу ознайомитися з туристичними можливостями Києва", - повідомили в КМДА.

  Ерім того, у рамках святкування планують провести низку фестивалів. Серед них – Фестиваль Європейського танцю, у якому візьмуть участь дитячі ансамблі, колективи національних меншин, столичні творчі колективи. Також відбудеться фестиваль ремісників та народних умільців, де заплановані майстер-класи із лозоплетіння, ліплення з глини, гончарного мистецтва, художньої різьби по дереву, ковальства тощо. На фестивалі морозива кращу продукцію у широкому асортименті запропонують найвідоміші вітчизняні виробники.

  Окрім того, гості свята зможуть відвідати фестиваль "Лицарський турнір" – імпровізовані змагання, що уособлюють глибинну суть давніх традицій.

  "Враховуючи те, що місце проведення заходів – Михайлівська площа – має тематичне духовне навантаження, концепція Дня Європи-2014 не передбачає розміщення великих спортивних локацій. Натомість заплановано проведення веселих спортивно-розважальних естафет серед присутніх на святі родин із дітьми", - підкреслили в КМДА одну з особливостей майбутнього свята.

  Попередній матеріал
  ЄС закликає до мирного вирішення конфліктів у східних областях України
  Наступний матеріал
  У ВР зареєстрований проект постанови про введення надзвичайного стану в східних областях
  Теги:
  Loading...