5.ua

У КМДА презентували Комплексну схему розміщення тимчасових споруд

  Удвічі менше мафів має лишитися після введення нової системи встановлення яток. Сьогодні у КМДА презентували Комплексну схему розміщення тимчасових споруд.

  У ній позначено конкретні місця, де можуть стояти МАФи з урахуванням усіх нормативів. Кожна має свій ідентифікаційний код. Тож підприємцям не потрібно буде збирати дозволи з кількох інстанцій, а лише сплатити пайову участь, орендувати конкретне місце і отримати паспорт. За правилами - МАФи та ятки не будуть розміщуватися поряд з виходами з метро, адмінбудівлями, школами та садочками. Нині планується доопрацювання зауважень та громадські обговорення проекту. Далі його має затвердити Київрада.

  Андрій Вавриш, начальник: «Не будуть стояти вони біля адміністративних будівель, пам’яток архітектури, біля шкіл, садочків, виходів з метрополітену. Безпосередньо на самих перехрестях, біля зупинкових комплексів, не будуть вони стояти у безпосередній близькості до проїжджої частини, на території зелених зон не будуть вони стояти на території пам’яток садово-паркового господарства».

  Попередній матеріал
  42 столичні будинки досі лишаються без тепла
  Наступний матеріал
  Масовими рейдами відзначили столичні інспектори ДАІ тиждень безпеки на дорогах
  Теги:
  Loading...