У КМДА презентували інвестпроект розвитку Троєщини

  Інвестиційний проект, спрямований на розвиток масиву Троєщина, презентували сьогодні під час засідання Комітету економічних реформ у КМДА.

  Йдеться, зокрема, про забудову так званої "промислової" зони мікрорайону. Це 272 вільних гектарів землі. Раніше там планувалося будівництво житла, сміттєпереробних або хімічних заводів. Натомість, новий інвест-проект передбачає зведення там офісних та виробничих центрів, пов`язаних із ІТ-технологіями. Це дасть змогу створити близько 30-ти тисяч робочих місць. Водночас це зменшить навантаження на транспорт, який сполучає лівий та правий берег. Нагадаємо, на громадських обговореннях в Деснянському районі презентували близько 20-ти інвестиційних проектів. Їх, як міні-генеральний план розвитку Троєщини, має розглянути Київрада.

  Валерій Борисов, голова ОГ "За Троєщину": "В концепції, яка була запропонована троєщинцям і яка, безумовно, буде ще мною обговорюватися і, безумовно, буде затверджуватися на сесії Київської міської ради, якраз і передбачається будівництво багатопрофільної лікрані, будівництво дитячих садочків, шкіл, театру, стадіону, зони відпочинку на березі Дніпра. Це - офісний центр, це - будівництво виробництв з приміненням ІТ-технологій".

  Попередній матеріал
  У берлінському зоопарку відкрили пам`ятник ведмедику Кнуту
  Наступний матеріал
  Найстарішому футбольному клубу світу виповнилось 155 років
  Теги: