У КМДА переконують - нові тарифи на проїзд обґрунтовані

  Нові тарифи на проїзд у громадському транспорті обґрунтовані, а заяви Уряду про необхідність знизити їх удвічі є економічним волюнтаризмом. У мерії продовжують відстоювати правомірінсть подорожчання проїзду.

  Так, за словами керівника управління головного цінового відомства Василя Яструбинського, посадовці отримали неправильну інформацію щодо розрахунків. При цьому самих представників мерії на засідання робочої групи нібито не запросили. Ясрубинський також спростував звинувачення щодо неправильних розрахунків кількості пасажирів. Мовляв, усі цифри підтверджені офіційною статистикою. Так само безпідставними чиновник назвав закиди з боку Кабінету міністрів щодо розрахунків амортизації в комунальному транспорті.

  Василь Яструбинський, керівник ГУ цінової політики: "Амортизація в наземному пасажирському транспорті розрахована у відповідності до діючого законодавства, і звинувачення що ми на 75-95 мільйонів завищили тариф, є необґрунтованим. Законодавство дозволяє нам ці витрати внести в тариф. Тим більше, що якраз за рахунок цієї амортизації і відновлюються автобуси, тролейбуси, трамваї".

  Попередній матеріал
  Сьогодні - День Архистратига Михаїла
  Наступний матеріал
  Метро на Теремки пустять не раніше весни
  Теги:
  Loading...