uk.wikipedia.org

У КМДА обіцяють зробити Андріївський узвіз пішохідним на початку жовтня

  Заїзд дозволятимуть лише мешканцям вулиці, співробітникам установ, розміщених на Андріївському, каретам "швидкої", пожежним автомобілям та іншому спецтранспорту.

  Андріївський узвіз на початку жовтня стане пішохідним. Про це під час інспекції на узвозі заявив директор Департаменту будівництва та житлового забезпечення, радник міського голови Олександр Спасибко, повідомили у прес-службі Київської міської державної адміністрації.

  Наразі завершуються роботи з організації руху на Андріївському узвозі в рамках реконструкції найвідомішої історичної вулиці країни. Рух транспорту узвозом буде обмежено за допомогою болардів – автоматизованих механізмів доступу. За словами Спасибка, фактично виконані роботи зі встановлення болардів у трьох місцях, а саме: біля Андріївської церкви, виїзд з вул. Воздвиженської, на перетині вулиць Андріївський узвіз та Боричів Тік з однієї сторони.

  Згідно з повідомленням, заїзд буде дозволено лише мешканцям вулиці, співробітникам установ, розміщених на Андріївському, каретам "швидкої", пожежним автомобілям та іншому спецтранспорту.

  Нагадаємо, столичний кінотеатр "Жовтень" відкриється після реконструкції 18 жовтня. У перший день роботи кінотеатру вхід для всіх відвідувачів буде безкоштовним.

  Попередній матеріал
  При закритті повітряного простору Україна втратить більше, ніж авіакомпанії РФ – експерт
  Наступний матеріал
  Міліція розгортає наметові містечка для активістів, які блокуватимуть Крим
  Теги:
  Loading...