uosvitydnr.gov.ua

У КМДА обіцяють утеплити 20 столичних шкіл до 1 вересня

  У КМДА під час перевірки ремонтних робіт кількох навчальних закладів пообіцяли утеплити майже 20 столичних шкіл до 1 вересня.

  Нині там утеплюють фасади, замінюють покрівлі та вікна. Загалом, вже провели ремонтні роботи у 76 навчальних закладах, реконструювати ж та відбудувати мають ще п'ять до початку навчального року. На усе це з бюджету виділили понад 280 млн грн. У такий спосіб хочуть заощадити на опаленні узимку та привести до ладу освітні заклади.

  "Ремонт не робився років 15 фасаду, і він був необхідний тому, що він був ще й досить небезпечний. Тепер ми маємо ще й енергозбереження за рахунок утеплення бокових частин добудови основного приміщення", - зазначила директор спеціалізованої школи №61 Шевченківського району Неля Устач.

  "Завдяки ремонту і використанню саме енергоефективних технологій під час ремонтування приміщення ми сподіваємося, що зможемо також заощадити кошти саме на енергоносіях", - говорить заступник керівника КМДА Ганна Старостенко.

  Нагадаємо, у 20 київських навчальних закладах з 1 вересня змінять керівництво. Нових директорів уперше обирали на конкурсній основі у межах освітньої реформи.

  Попередній матеріал
  На Черкащині в лісі зникли діти п'яти і восьми років
  Наступний матеріал
  У волонтерському авто на Сумщині виявили схрон із гранатами
  Теги:
  Loading...