У КМДА обіцяють розвивати громадський транспорт Києва

  У розвитку транспортної інфраструктури столиці необхідно в першу чергу звертати увагу на проблеми громадського транспорту.

  Про це зазначив радник голови КМДА із транспортних питань Олександр Кава в ефірі радіостанції "Голос столиці".

  "Розвиток саме міського транспорту – це той досвід, до якого прямують у багатьох країнах світу. Адже виключно будівництвом нових розв’язок транспортні проблеми міста не вирішити. Це лише збільшує кількість транспортних засобів і спричиняє нові затори. Саме тому, наприклад, трамваї і тролейбуси зараз відроджжуються і з’являються у багатьох містах, звідки вони у свій час зникли", – розповів Олександр Кава.

  Радник голови КМДА також зазначив, що міська влада активно веде переговори щодо залучення іноземних інвестицій для розвитку транспортної інфраструктури.

  "Наразі ми обговорюємо можливість фінансування деяких запланованих проектів з Європейським банком реконструкції та розвитку,  який зацікавлений в модернізації інфраструктури країни. Саме тому розглядається фінансування з цієї сторони. Завдяки Банку вже вдалося реалізувати декілька успішних проектів у Львові", – зауважив Олександр Кава.

  Водночас радник голови КМДА зазначив, що зміни, які були запроваджені нещодавно у сфері громадського транспорту, вдалося реалізувати із мінімальним залученням коштів. Зокрема, відкриття нових тролейбусних і трамвайних маршрутів здійснювалося на основі інснуючої транспорної мережі.

  Олександр Кава також звернув увагу на необхідність вдосконалення системи організації дорожнього руху, дорожніх знаків у місті та міжміських транспортних сполучень вже найближчим часом.

  Попередній матеріал
  СБУ оприлюднила відео затримання російських терористів на Львівщині
  Наступний матеріал
  Восьмеро поранених нацгвардійців будуть лікуватись у Хорватії