У КМДА обіцяють розв`язати проблему нестачі дитячих садків

  Проблему нестачі дитячих садків у Києві планують розв`язати у найближчі роки. Таке обіцяє голова КМДА Олександр Попов.

  Сьогодні у Голосіївському районі на вулиці Дмитра Луценка відкрився іще один дошкільний навчальний заклад для 250 дітей. Це перший у районі садок, у якому будуть використовувати педагогічну систему Марії Монтессорі. Малечу тут навчатимуть двом іноземним мовам, починаючи з 2-річного віку. Нагадаємо, нині в столиці діє програма із звільнення приміщень колишніх садків від орендарів. Це вже сьомий заклад, відкритий після реконструкції. До кінця року у мерії планують збільшити цифру до десяти. Натепер у Києві в оренді перебуває близько ста садочків.

  Мама: "Монтессори - это что-то вечное. Самая, мне кажется, адекватная из всех возможных. Потому что есть еще Вальдорская, но, мне кажется, она уже устарела. Ездили мы в частный садик - это было далеко и очень неудобно. Это рано вставать, поездки в метро, автобусе, это тяжело".

  Директор: "Працюючи по педагогіці Монтессорі, дітки можуть вибирати собі вид діяльності той, яким зараз дитина хоче займатися. Вихователь при цьому допомагає вибрати вид діяльності, вибрати гру. Ця робота більше направлена на індивідуальну роботу з дітьми, на індивідуальність дитини".

  Олександр Попов, голова КМДА: "Ми маємо перелік дитячих садочків, які введені в наш реєстр, і ми хотіли б, щоб усі вони працювали саме за своїм призначенням. Тому неважливо, це сьогодні якесь підприємство чи бізнес, який орендує, в нас є мета - повернути це дітям, і тому ми таким чином рухаємось". 

  Попередній матеріал
  На Київщині відсвяткували День підприємця
  Наступний матеріал
  Медики застерігають перед отруйними грибами
  Теги: