У КМДА обіцяють не залишити киян без тепла, гарячої води й світла

  Тепла та газу вистачить на всіх - у мерії спростовують заяви "Київенерго" щодо можливого обмеження теплопостачання. Так, перший заступник мера Анатолій Голубченко запевнив, місто вже виділило достатньо грошей енергетикам для компенсації різниці в тарифах.

  Заради цього навіть обмежило в фінанасах інші бюджетні відомства. Зі слів чиновника, мерія вчасно перерахує потрібні кошти й на газ. Тож потрібні ліміти енергетики отримають вже до десятого листопада. 

  Нагадаємо, напередодні компанія "Київенерго" висловила побоювання, що не зможе забезпечити столицю теплом та газом. Адже місто невчасно компенсує різницю в тарифах.

  Анатолій Голубченко, перший заступник голови КМДА: "Не слухайте нікого, не слухайте байок керівників. Молода людина - "Водоканал" - скільки вона вам розказувала, що води не буде? Є вода? - Є! Та сама історія. Буде у нас газ, буде тепло. Ми підняли тарифи для юридичних осіб. Зараз їм потрібно працювати для того, щоб зібрати там кошти. У нього буде взагалі інша проблема. Коли у нього є тарифи, а збору грошей нема".

  Попередній матеріал
  Інфляція у жовтні склала 1,7%
  Наступний матеріал
  Лідери ЄС дійшли спільної позиції по реформуванню економіки
  Теги:
  Loading...