5.ua

У КМДА обіцяють дати гарячу воду на Троєщину протягом кількох днів

  Гаряче водопостачання на Троєщині мають поновити вже від завтра – пообіцяли в "Київенерго". Досі без гарячої води в кранах лишаються мешканці шестисот п'ятдесяти столичних будинків.

  Заступник голови КМДА Петро Пантелеєв запевнив: "Завершено переговори щодо газопостачання і є велика вірогідність того, що ми сьогодні відновимо газопостачання і відновимо гаряче водопостачання протягом двох днів".

  Крім того, в "Київенерго" зазначили – погодні умови дозволяють розпочати опалювальний сезон в столиці на початку листопада, а не у середині жовтня. При цьому запевняють – температурні показники будуть на рівні тогорічних. На сьогодні "Київенерго" та "Нафтогазу" вдалося скласти графік розрахунків за блакитне паливо. Нині сума боргу енергетиків становить більше мільярда гривень.

  Директор СВП "Київські теплові мережі" розповів: "За минулий рік ми використали мільярд 900 мільйонів кубів газу. На цей опалювальний період ми маємо ліміт – мільярд 50 мільйонів кубів, то єсть ми бачимо з вами дефіцит. Але минулого року опалювальний сезон ми почали 1 жовтня, в цьому році аналіз температур жовтня на сьогоднішній день дає нам прогноз, дає нам можливість розраховувати що опалювальний період ми почнемо в перших числах листопада".

  Попередній матеріал
  На Одещині пройшли навчання української морської піхоти
  Наступний матеріал
  На сайті Білого дому з’явилася петиція на підтримку Савченко
  Loading...