У КМДА обіцяють 20 км велодоріжок уже цьогоріч

  20 кілометрів велосипедних доріжок мають з`явитися у Києві вже цьогоріч. Йдеться про спеціально відведені ділянки на дорогах, які нині реконструюють.

  Зокрема, на проспекті Бажана, Дніпровській набережній, вулиці Здоблунівській та Григоренка. Тоді як загалом, проект "Велостарт" передбачає будівництво понад півтори сотні кілометрів велодоріг. Однак, цьогоріч виділили кошти лише на проектування 5-ти велосипедних маршрутів, таких як "Троєщина", "Бровари", "Труханівський", "Вишгород" та "Борщагівка". Проект передбачає також створення  велопарковок біля площ, музеїв та муніципальних установ. Адаптувати для потреб велосипедистів мають і громадський транспорт.

  Олександр Попов, голова КМДА: "Оцей проект, я хотів би ще раз зосередити увагу, розвиток велосипедних маршрутів у Києві - це проект, який буде розвиватися дуже швидко. І я маю надію, що депутати нас підтримають в тому плані, що на наступний рік ми виділимо значну суму коштів для того, щоб його реалізувати масштабно, може за один рік і завершити".

  Попередній матеріал
  Середмістя Києва стане зоною безкоштовного Wi-Fi
  Наступний матеріал
  Уболівальників Євро-2012 закликали до толерантності
  Теги: