5.ua

У КМДА назвали помилкою обмеження присутності киян на засіданні комісії Київради

  Участь киян у засіданнях колегіальних органів Київської міської ради є відкритою і гарантована на рівні відповідних рішень. Сотні киян вже змогли в цьому пересвідчитись. Про таке запевнили у прес-службі Київської міської держадміністрації 20 серпня.

  У КМДА зазначили, що обмеження доступу киян на засідання комісій Київради сталось як наслідок прикрої помилки з боку охорони будівлі.
  "Позаштатна ситуація 19 серпня виникла через збій у роботі служби охорони адміністрації. Відповідна роз’яснювальна робота вже проведена", – повідомив керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко.

  "Ми створили сприятливі умови для участі громади у прийнятті рішень. Це і відкриття доступу до публічної інформації, і участь киян у пленарних засіданнях ради, і, звісно, доступ до будівлі КМДА. Разом із тим, не слід забувати, що КМДА є режимним об’єктом і підпадає під охорону, тому доступ до нього в усі приміщення повністю відкритим бути не може. Це стосується передусім обмежень, встановлених на рівні законодавства для роботи з державною таємницею та документами для службового користування, ведення переговорів тощо", – додав представник КМДА.

  Попередній матеріал
  Президентська резиденція у Заліссі стала місцем відпочинку
  Наступний матеріал
  МВС встановило, хто організував викрадення Луценка та Вербицького
  Loading...