У КМДА хочуть призначити "свою" людину на посаду головного архітектора?

  Інтрига довкола призначення нового головного архітектора столиці. Василь Присяжнюк, котрий нині обіймає цю посаду, має скласти свої повноваження до кінця місяця. Йому доведеться піти через пенсійний вік.

  Крісло Присяжнюка міськадміністрація воліє віддати Сергію Броневицькому - нинішньому керівнику Центру містобудування й архітектури столиці. Проте Спілка архітекторів цю кандидатуру не підтримує. За словами її віце-президента Георгія Духовичного, пан Броневицький обіймати посаду Головного архітектора Києва не може. Оскільки його кандидатура не відповідає вимогам чинного законодавства. Він не має ані архітектурної освіти, ані досвіду роботи за спеціальністю. Спілка архітекторів стверджує, що столична міскадміністрація прагне призначити головним архітектором Сергія Броневицького, щоби узаконювати землевідводи. Майбутній головний архітектор від коментарів відмовляється доки його офіційно не затвердять на новій посаді.

  Георгій Духовичний, заслужений архітектор: "Мы будем до последнего стоять на том, что мы не согласовываем ту кандидатуру, которая будет и дальше разрушать этот город. Но мы видим всю силу поддержки этой тенденции. То есть, все те, кому это выгодно, а выгодно это тому большому бизнесу земельному и строительному, который сидит в Киевсовете, который сидит в каждом районе".

  Попередній матеріал
  Конфісковано 30.000 пляшок підробленої горілки
  Наступний матеріал
  Відкрито новий соціальний центр для допомоги безпритульним
  Теги:
  Loading...