news.bigmir.net

У Кличка запевняють, що до зими готові

  Станом на 1 вересня підготовчі роботи у столиці до осінньо-зимового періоду виконані на 80%.

  Про це заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв на засіданні Київради 4 вересня, передає "Українська правда".

  "Щодо опалювального сезону – ми маємо всі підстави розпочати його вчасно", - сказав він.

  Чиновник зазначив, що через припинення постачання газу з Росії, "ситуація напружена та потребує комплексного підходу", але роботи виконуються і завершуються.

  "Станом на 1 вересня плановий показник підготовки міста до зими визначений на рівні 80%. Підготовчі роботи у житловому фонді виконані на 83%", - запевнив він.

  За його словами, уже підготовлено 8 тис. 917 будинків із запланованих 10 тис. 814 житлових будинків, ЖЕКи вже освоїли 31 із запланованих на підготовку до зими 38 млн грн (81%).

  "Готується 211 шкіл, 493 дитячі заклади, 153 медичні установи, 10 установ соцзахисту та 34 заклади культури. На сьогодні підготовлено 261 школу, 81 дисадок, 100 лікарень", - повідомив Пантелеєв.

  Також він додав, що вже заготовлено для Дарницької ТЕЦ 32 тис. тонн вугілля, ще 30 тонн відвантажується зараз і у вересні буде завезено на сховище. Також є запаси мазуту – 50 тис. тонн на сховищах ТЕЦ 5 і ТЕЦ 6.

  "Загрози зупинки ТЕЦ взимку немає. Ситуація з забезпеченням вугіллям нормальна. А от мазуту не вистачає. Він дуже дорогий. Сьогодні не вистачає 6-8 млрд грн", - зазначив чиновник.

  Крім того, за його словами, підготовлено до зими 134 одиниці спеціалізованої техніки і робота продовжується.

  "Додатково буде закуплено 47 одиниць техніки. Тендер відбудеться через тиждень. Укладено договори на залучення додаткової техніки, якщо вона знадобиться під час сильних снігопадів. Йдеться, зокрема, про 162 додаткові одиниці. Ще 453 одиниці техніки у ЖЕКів готується", - розповів він.

  Він додав, що "Київавтодор" заготував 13,5 тис. тонн посипальних матеріалів (всього треба 35 тис. тонн).

  "Поставка відбувається практично кожного дня з Артемівська і необхідний запас піщано-соляної суміші буде заготовлено вчасно", - пообіцяв заступник голови КМДА.

  "У той же час є серйозні проблеми. Основна - недостатній ліміт газу для Києва. Нам доведено 1 млрд 190 млн кубометрів газу, додатково треба ще 900 млн кубів газу, щоб комфортно відчувати себе в зимовий період", - відзначив він, додавши, що влада щодня проводить з цього приводу переговори з держорганами та Міністерствами.

  "Я впевнений, що наша робота дасть нам можливість забезпечити нормальне проходження зимового періоду", - запевнив Пантелеєв.

  Попередній матеріал
  Лукашенко розпорядився облаштувати кордон з Росією
  Наступний матеріал
  Діти зробити сотні паперових янголів для вінничан – учасників АТО
  Loading...