112.ua

У Кличка обіцяють звільнити керівників ЖЕКів, які не забезпечать якісну підготовку до зими

  Керівники житлово-експлуатуючих організацій несуть персональну відповідальність за якісну та своєчасну підготовку об'єктів до роботи в зимовий період.

  Про це сьогодні під час перевірки об'єктів житлової інфраструктури Подільського району Києва заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, передає прес-служба КМДА.

  "Виявлення суттєвих недоліків підготовки житлового фонду до зими призведе до звільнення керівників підприємств, які халатно поставилися до виконання цих завдань", – сказав він.

  "Сьогодні ми здійснюємо ретельні перевірки на місцях, щоб проконтролювати якість і повноту проведених робіт. На жаль, проінспектовані будинки свідчать про необхідність жорсткішого контролю за роботою працівників ЖЕКів. Невпорядковані електрощитові та підвальні приміщення, відсутність елементарних заходів з енергозбереження – це результат халатного та безвідповідального ставлення представників ЖЕКів до виконання своїх обов'язків", – наголосив заступник голови КМДА.

  За його словами, відповідні підготовчі роботи станом на 8 вересня вже проведено в майже 9 тис. будинків. Загалом до осінньо-зимового періоду заплановано забезпечити підготовку 10 тис. 814 житлових будинків.

  Попередній матеріал
  Євросоюз почав процес узгодження санкцій проти Росії
  Наступний матеріал
  Яценюк попросив Amnesty International посприяти звільненню Олега Сенцова та Надії Савченко
  Loading...