pravda.lutsk.ua

У кількох мікрорайонах Києва до ранку 8 серпня не буде води

  Через ремонтні роботи на Головному каналізаційному колекторі у деяких мікрорайонах української столиці подовжено термін відсутності водопостачання.

  Як повідомляє УНІАН з посиланням на управління інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації Київміськдержадміністрації, у мешканців багатоповерхових будинків частково Оболонського, Подільського та Шевченківського районів обмеження водопостачання триватиме до 10:00 8 серпня.

  В Оболонському районі без води залишаються мешканці Мінського масиву, Оболоні, Пріорки, частини Куренівки, Рибальського острову. У Подільському районі без водопостачання селище Шевченка, Вітряні Гори, Мостицький, частина Куренівки, Виноградар, у Шевченківському районі - Нивки, Дехтярі, Сирець, Волейків.

  Для питного водопостачання організована робота автоцистерн. Для побутових і технічних потреб мешканці зможуть цілодобово набрати воду в кранах для поливання.

  Ремонтні роботи на Головному каналізаційному колекторі здійснюються у зсувонебезпечному місці, тож доступ до ділянки, яку ремонтують, обмежений. Зазначені роботи можна проводити лише за умови зменшення обсягів стічних вод і навантаження на каналізаційну мережу, підкреслюється в повідомленні управління Київміськдержадміністрації.

  Попередній матеріал
  Проти наших прокурорів відкрито два кримінальні провадження – Касько
  Наступний матеріал
  Генінспекція відкрила достатньо кримінальних проваджень проти працівників ГПУ, але можливі витоки інформації – Касько
  Теги: