commons.wikimedia.org

У Голосіївському районі Києва відкрили новий тролейбусний маршрут

У Києві з 30 вересня організовується робота нового тролейбусного маршруту № 46 "Вулиця Маршальська - Голосіївський парк".

Як повідомляється на сайті Київпастрансу, маршрут з'явився у результаті численних звернень пасажирів та з метою поліпшення транспортного обслуговування мешканців Голосіївського району. Тролейбуси будуть рухатися по маршруту: проспект Науки - проспект Червонозоряний - проспект Голосіївський - проспект Науки.

kpt.kiev.ua

"Щодня комунальне підприємство КП "Київпастранс" отримує звернення та побажання щодо удосконалення роботи громадського транспорту від жителів столиці, ми вивчаємо кожне питання та розглядаємо можливість позитивного вирішення кожного з них, вносимо відповідні коригування до схем та розкладу руху, вдосконалюємо існуючі та відкриваємо нові маршрути громадського транспорту", - зазначив генеральний директор КП Сергій Майзель.

Нагадаємо, у травні жінці, яка водить столичний тролейбус у вишиванці, видали грамоту та премію за патріотичність. Пост з фотографією Валентини Шостак за 2 доби зібрав у соціальній мережі понад 6 тисяч вподобань.

Попередній матеріал
Україна ввела санкції проти авіакомпаній РФ через тиск Заходу – експерт
Наступний матеріал
Заборона перельоту авіакомпаніям РФ може сприяти посиленню конкуренції на українському ринку – експерт
Теги:
Loading...