5.ua

У фінансовому департаменті КМДА поскаржилися на пограбування [відео]

  На злам дверей і пограбування поскаржилися у фінансовому департаменті Київської міської адміністрації.

  Зі слів чиновників, невідомі зайшли до кількох кабінетів на сьомому поверсі будівлі. Й звідти нібито зникли документи і техніка. Постраждали кабінети директора фінансового департаменту, головного бухгалтера і касира. Чиновники вже подали до міліції відповідні заяви. Мітингувальники, які перебувають в будівлі Київради, обвинувачення в пограбуванні спростовують. Мовляв, це провокація.

  Володимир Репик, начальник фінансового департаменту КМДА: «Кабінети на сигналізацію на центральну не здаються, вона розрушена. Закрили кабінети, опечатали, сьогодні зранку були зламані двері приймальні і кабінети безпосередньо самого апарату, бухгалтерської служби. Вкрадено планшет, з допомогою якого здійснювався доступ до системи документообороту».

  Євген Карась, заступник коменданта будівлі Київради: «Ми знаходимось на 1-2 поверхах, де гардероб, де раніше, власне, й була кухня, відповідно ми не займали верхні поверхи, туди нікого не пускали. КМДА функціонує в нормальному режимі. Сантехніки, електрики, газова служба, бухгалтера, якісь там структурні підрозділи. Здається, з 560-ти працівників 500 заходить сюди працює. Ми робітників всіх по посвідченнях пропускаємо».

  Попередній матеріал
  Євромайданівці чекають на повернення лідерів опозиції після круглого столу [відео]
  Наступний матеріал
  МЗС 28 країн ЄС по черзі приїжджатимуть до України для відстеження ситуації
  Loading...