Facebook / СТОП Стихійка

У Facebook з'явилася сторінка, де кияни можуть поскаржитись на стихійну торгівлю

  Міська влада закликає мешканців столиці викладати на сторінці інформацію про осередки стихійної торгівлі.

  Про це повідомляє прес-служба КМДА.

  "У Facebook створена сторінка "Стоп Стихійка", яка має на меті об’єднати зусилля влади і киян у боротьбі з цим ганебним явищем", - йдеться в повідомленні.

  Директор департаменту Максим Кузьменко закликав фотографувати осередки стихійної торгівлі й разом із інформацією про місце викладати світлини на сторінці. "Ми оброблятимемо інформацію, що надходитиме від киян, та передаватимемо її нашим інспекторам. Регулярно звітуватимемо, щоб розуміти, як наше місто стає чистішим", - пообіцяв Кузьменко.

  За його словами, значна частина центру міста очищена від стихійної торгівлі. Однак у більшості районів, особливо в людних місцях, вона ще процвітає.

  "На жаль, кияни не розуміють, на яку небезпеку наражаються, купуючи товари в таких місцях. Справа в антисанітарії, у безконтрольності та безвідповідальності стихійних продавців", – зазначив Кузьменко.

  Він також додав, що людям, які збувають свої продукти просто неба, міська влада готова запропонувати місця на найближчих ринках."Вартість одного дня "торгівлі" з піддону, якщо враховувати оплату "кришувальникам", вища, ніж вартість легального дня на офіційному ринку. Але на ринку і покупець, і продавець почуваються більш захищеними. Покупці мають можливість купити якісну перевірену продукцію, а продавці – торгувати легально. Виграють усі", - сказав Кузьменко.

  Як повідомляв 5.ua, у столиці хочуть перейменувати ще 12 вулиць.

  Попередній матеріал
  Після дебатів грецький парламент підтримав другий пакет реформ
  Наступний матеріал
  Кількість загиблих українців внаслідок ДТП у Польщі зросла до шести осіб