Фото прес-служби ДСНС

У ДСНС повідомили про причини задимленості Києва

  Задимленість, яка спостерігається сьогодні у другій половині дня в Києві виникла через зміну вітру в районах наближених до столиці, де горять торф'яники та невелика площа сухої трави.

  Про це УНІАН повідомили у Державній службі з надзвичайних ситуацій. Водночас у повідомленні, яке розміщено на сайті ДСНС, зазначається, що станом на 18:00 у Києві перевищення гранично допустимих концентрацій шкідливих речовин у 4-5 разів не пов'язане з горінням торфу на території Київської області й пожежею у Зоні відчуження.

  "Такі показники фіксуються у зв'язку із величезною кількістю автомобільного транспорту у Києві та аномальною спекою і є нормою для цієї пори року", - підкреслюється у повідомленні.

  Управління з питань надзвичайних ситуацій Київської міської державної адміністрації попереджає, що у зв’язку зі зміною погодних умов виникла імовірність розповсюдження на деякі райони міста Києва продуктів горіння від пожежі, що виникла в Київській області.

  "Фахівці рекомендують закрити вікна, здійснювати провітрювання приміщень у вечірній та нічний час. Обмежити прогулянки дітей, а в разі необхідності використовувати вологі пов'язки для захисту органів дихання", - йдеться в повідомленні прес-служби КМДА.

  Попередній матеріал
  На блокпостах Дніпропетровщини міліція задіяла дрони
  Наступний матеріал
  У Білорусі знайшли родовище нафти
  Теги:
  Loading...