пожежа зона ЧАЕС 5.ua

У "Чорнобильській пущі" триває гасіння лісової пожежі, ситуація контрольована - ДСНС

  Триває гасіння лісової пожежі, що виникла в неділю на території комплексу лісового господарства "Чорнобильська пуща" у зоні відчуження.

  Про це повідомляє прес-служба Державної служби України з надзвичайних ситуацій у четвер вранці.

  "Станом на 07:00 13 серпня продовжується гасіння пожежі між колишніми селами Ковшилівка та Буда Варовичі. Гасіння проводиться в цілодобовому режимі. Ситуація контрольована. До гасіння пожежі залучено 164 особи та 41 од. техніки, у тому числі від ДСНС 74 чол. особового складу, 14 од. техніки, два пожежні літаки АН-32П, вертоліт Мі-8 з водозливним пристроєм та вертоліт Єврокоптер для проведення повітряної розвідки", - йдеться у повідомленні.

  Зазначається, що на гасіння пожежі авіацією ДСНС протягом 12 серпня здійснено 23 скиди води. Пожежні автомобілі здійснювали гасіння периметру пожежі, за допомогою важкої інженерної техніки прокладено мінералізовану смугу довжиною 32 км та шириною 4 метри.

  На місці події розгорнуто штаб пожежогасіння, працює мобільна оперативна група в чолі із заступником начальника ДСНС в Київській області Петром Кисельовим.

  Нагадаємо, 10 серпня, на території комплексу лісового господарства "Чорнобильська пуща" у зоні відчуження виникла пожежа на осередках загальною площею 32 га.

  Попередній матеріал
  За добу проросійські терористи понад 150 разів обстрілювали позиції українських військових
  Наступний матеріал
  МВС підтвердило затримання в Італії Інтерполом екс-депутата Ігоря Маркова
  Теги:
  Loading...