У Черновецького спробують популяризувати жовто-блакитний стяг

  Український прапор - у кожну родину. Двадцять третього серпня національний стяг майорітиме не лише на державних установах, а й на вікнах, балконах та фасадах житлових будинків.

  Принаймні, таке обіцяють чиновники у День державного прапора України. У столиці розгорнули широку інформаційну кампанію, яка популяризує символіку серед киян. Головні ж урочистості розпочнуться в суботу на Майдані Незалежності з підняття стяга. У церемонії візьме участь глава держави. Він має вручити паспорти юнакам та дівчатам, яким виповнилося 16 років. Також під час урочистостей вперше прозвучить пісня "Прапор України".

  Віктор Гончарук, керівник ГУ внутршіньої політики КМДА: "Нашими силами будуть сформовані такі певні інформаційні загони, які поширюватимуть привітання Президента, державний прапор у сувенірному виконанні, стрічки синьо-жовті із тризубом".

  Крім того, на вихідні обіцяють посилити охорону державних установ та дипломатичних представництв. Особливо у неділю на День Незалежності. Громадський порядок 24-го серпня пильнуватимуть близько п`яти тисяч правоохоронців.

  Попередній матеріал
  Спростування інформації, озвученої в "Час:Підсумки" 17.08.08
  Наступний матеріал
  Київ збирає гуманітарну допомогу Грузії
  Теги:
  Loading...