У Черновецького пропонують лікувати іноземців за гроші

  Платну медицину для іноземців та страхових компаній впроваджують у мерії. Нові тарифи розробили поки що для чотирьох комунальних медустанов. Це майже одна тисяча медичних послуг.

  Згодом мерія має намір розробити тарифи для 15 тисяч медпослуг у всіх лікарнях. Розмір тарифів включає собівартість витратних матеріалів та безпосередньо роботу медперсоналу. Нові тарифи будуть різними для медустанов залежно від медобладнання та кваліфікації персоналу. Як повідомив керівник Головного цінового відомства міськадміністрації Василь Яструбинський, цей проект немає жодного стосунку до послуг, які надаються киянам.

  Василь Яструбинський, керівник ГУ цінової політики: "Ці тарифи встановлюються для регулювання відносин, які виникають між закладами охорони здоров`я, страховими компаніями, суб`єктаи підприємницької діяльності, іноземними громадянам і, які підпадають під відповідні міжурядові угоди та єдиний випадок, коли потрібно громадянину України пройти медичний огляд для влаштування на роботу чи для отримання, наприклад, дозволу на зброю".

  Попередній матеріал
  4 райони Києва лишилися без гарячої води
  Наступний матеріал
  Лукашенко завітав до Папи Римського
  Теги:
  Loading...