У Черновецького кажуть - говорити про підвищення тарифів зарано

  Ні про яке підвищення комунальних тарифів у мерії й мови нема. А розрахунки цінового відомства - передчасні та необґрунтовані. Перший заступник мера Анатолій Голубченко поспішив заспокоїти киян щодо підвищення цін на комірне.

  Нагадаємо, напередодні на сайті мерії розмістили розрахунки, згідно з якими квартплата має зрости щонайменше у півтора разу, а щонайбільше вп`ятеро. При цьому комунальні тарифи мають обраховуватися окремо для кожного будинку. Головні критерії - стан житла, наявність у ньому ліфта, розмір прибудинкової території та кількість комунальних послуг. Проте, за словами Голубченка, підвищувати чи не підвищувати ціни на квартплату буде не місто, а самі  кияни - на громадських слуханнях у вівторок.

  Анатолій Голубченко, перший заступник голови КМДА: "Квартплата ніде нікому не підвищена, і питання такого не розглядалося. Тому ані де, ані як , я сказати не можу взагалі. На сайті міської адміністрації розміщені розрахунки, які підвищені ні в 2,3,4 рази... Я не можу коментувати це поки не буде громадських слухань і міська громада не висловить свою думку. Це пропозиції, які управління Стороженка дає. А воно підпорядковане Падалці. Я проти підняття тарифів".

  Попередній матеріал
  Держкомстат: українці стали менше заробляти
  Наступний матеріал
  Черговий будівельний скандал у Києві
  Теги:
  Loading...