5.ua

У "БРСМ" вважають вибух на своєму нафтосховищі терактом

У компанії "БРСМ-НАФТА" вважають, що пожежа на нафтосховищі під Києвом є терактом.

Про це в ефірі "5 каналу" заявив директор департаменту стратегічного маркетингу мережі "БРСМ-НАФТА" Олександр Мельничук.

"Ми цієї версії (про теракт - Ред.) дотримуємося і на зараз. Тому що ми бачимо чітко спланований ланцюг подій, які почалися 22 квітня 2014 року… І от зараз черговий вибух, підпал на нафтобазі. Нами було доведено, що це справді цілеспрямоване закладання вибухівки. Тому що на трьох об’єктах нам вдалося вибухівку знешкодити, виявити, МНС були присутні при цьому", - зазначив Мельничук.

Представник компанії також повідомив, що на нафтосховищі було 17 ємностей по 10 тисяч літрів. З його слів, на поточний момент – вони всі у вогні. "На жаль, пожежним службам не вдалося ні локалізувати пожежу, ні її навіть зупинити", - зазначив він. 

Крім того, він зазначив, що екс-міністр енергетики Едуард Ставицький жодного стосунку до компанії "БРСМ-НАФТА" не має. 

Зазначимо, що за даними ДСНС, станом на 17 годину сьогодні на нафтобазі продовжують горіти три резервуари - один з маслом, два з пальним. Решта резервуарів зруйновані. "Рятувальники зайшли на територію нафтобази і приступили до ліквідації незначних осередків пожежі. Ті ємності, які горять, поки не можна гасити, оскільки в одній знаходиться масло, а там де пальне – велика температура і важко підійти", - повідомляє сайт відомства. 

Попередній матеріал
Мельничук не прийшов на допит у Генпрокуратуру
Наступний матеріал
Аргентинець, підозрюваний у корупційних схемах ФІФА, здався поліції
Теги:
Loading...