У 20 київських навчальних закладах з 1 вересня змінять керівництво

  Нових директорів уперше обирали на конкурсній основі у межах освітньої реформи.

  Раніше керівництво освітніх закладів призначило профільне управління. Нових директорів обирали у кілька етапів. Зокрема, вони мали презентувати своє бачення розвитку навчального закладу.

  Усього в конкурсі взяло участь 54 кандидати із 10 районів Києва. За умовами вони мають відпрацювати на новій посаді один рік. Опісля, якщо вони підтвердять свою кваліфікацію, зможуть лишитися у закладі іще на п’ять років.

  "Зважали на те, що є ключовим в презентації. І якщо ключовим була дитина, її потреби і намагання реалізувати ці потреби, оті презентації, звичайно, мали перевагу", - повідомила голова Конкурсної комісії Тетяна Поспєлова.

  "У школах і дитсадках міста мають керувати чесні і професійні і порядні люди, які готові змінювати місто Київ і в якому буде жити зручно, комфортно і затишно усім", - зазначила заступник голови КМДА Ганна Старостенко.

  "Якщо керівник має глибоке переконання в тому, що я - українець і цим пишаюся, то учні, які дивляться, батьки і громада вони рухаються за ним", - додають кандидати.

  Попередній матеріал
  Столичні комунальники відправили на Донбас автобуси та екскаватори
  Наступний матеріал
  Зранку під вогнем терористів опинилися Станиця Луганська та околиці Донецька