kati.com.ua

Цього року в Києві купатися можна на 11 пляжах - КМДА

  У Київській міській держадміністрації визначили 11 столичних водойм, де можна купатися цього року.

  Як повідомили у прес-службі Київської міської держадміністрації, місця масового відпочинку киян на водних об’єктах столиці визначено розпорядженням КМДА, яке підписав міський голова Віталій Кличко.

  Зокрема, купатися дозволено: р. Дніпро в парку Дружби народів (місце Чорторий), ставку на р. Горенка в Оболонському районі, озері Вербне (вул. Приозерна), р. Десенка біля острова Долобецький (пляж "Молодіжний"), в р. Дніпро біля острова Венеціанський (пляжі "Дитячий" та "Золотий"), озері Райдуга (вул. Райдужна), озері Тельбін (вул. Березняківська), р. Дніпро біля острова Венеціанський ("Передмостна Слобідка" та "Венеція"), р. Дніпро біля острова Труханів (пляж "Центральний").

  Крім того, передбачено відпочинок киян без можливості купання ще в 14 місцях: у затоці Галерна (вул. Набережно-Корчуватська, "Галерна"), біля острова Жуків ("Дніпровська рів'єра"), в східній частині острова Жуків (берегова смуга на південь від затоки Старик), у затоці р. Десенка (урочища Вербняки та Моложі), на Осокорках біля Південного мосту, в затоці Собаче гирло (вул. Прирічна), на озері Редьчине (вул. Богатирська), в затоці Наталка (вул. Прирічна), р. Дніпро на вул. Дніпровська набережна ("Березняки"), р. Десенка ("Довбичка", Труханів острів), на озері Лісове (ДВРЗ), на Русанівській протоці ("Русанівська коса" та "Горбачиха"), ставку №14 на р. Нивка (вул. Верховинна).

  Також визначено 34 водних об'єкти, де купатися фахівці не рекомендують. Крім того, КМДА затвердила перелік зон відповідальності та патрулювання рятувально-водолазних станцій, рятувальних станцій та рятувальних постів комунального підприємства "Плесо".

  Мыський голова Києва Віталій Кличко зобов'язав Департамент міського благоустрою та збереження природного середовища своєчасно підготувати місця масового відпочинку киян на водних об'єктах, зокрема: подбати про облаштування там спортивних, ігрових та дитячих майданчиків, разом з ПАТ "АК "Київводоканал" опрацювати питання забезпечення централізованим водопостачанням та каналізацією, встановити громадські вбиральні або необхідну кількість мобільних туалетних кабін (із своєчасним проведенням в них асенізаційних заходів), провести протималярійні та протикліщові заходи, вживати заходи щодо недопущення несанкціонованого руху автотранспорту в межах прибережних захисних смуг тощо.

  Комунальне підприємство "Плесо" має забезпечити своєчасне оформлення паспортів пляжів, обстеження та очищення дна акваторії, належну роботу необхідної кількості рятувальних постів та пунктів надання першої медичної допомоги, виділити та облаштувати місця для купання дітей.

  Попередній матеріал
  Омбудсмен наголошує на різкому контрасті у поводженні з затриманими в Україні і РФ
  Наступний матеріал
  На окупованих територіях Донбасу мирні мешканці влаштували протестні мітинги – розвідка

  30 дітей зі Слов'янська відпочинуть у Грузії

  Кримський блогер зняв на відео новий блокпост окупантів: "Гаспра захищена від нападу відпочивальників"

  Іспанія і Туреччина визнані країнами з найчистішими пляжами

  Українські солдати і маріупольці влаштували толоку – прибирали дороги і пляжі