Dmitriy Belotserkovets / Facebook

Центр Києва зачистять від нелегальної пересувної торгівлі

  У зонах, де планують проводити демонтаж, близько 150-200 автомобілів займаються торгівлею. Легальних серед них – 54.

  Відсьогодні у центральній частині Києва почнуть демонтувати незаконні об'єкти пересувної торгівлі. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Департаменту благоустрою КМДА Дмитро Білоцерковець.

  "Відповідно до меморандуму між містом та асоціацією пересувної дрібнороздрібної торгівлі відсьогодні починаємо зачистку 0, 1, 2 зон від незаконних автомобілів, які займаються торгівлею (передовсім шаурма-авто, але також кавомашини). Легальними в цих зонах є 54 локації, на які або вже пройшли аукціон-торги, або вони пройдуть найближчими днями (п'ятниця - дата торгів), до проведення останніх торгів усі автомобілі мають виїхати з цих трьох зон", - йдеться в дописі. Білоцерковець нагадав, що автомобілі із шаурмою взагалі не могли брати участь в аукціоні на місця в центральних зонах, з огляду на принципову позицію Департаменту благоустрою.

  Наразі в 0, 1, 2 зонах розташовані близько 150-200 автомобілів, які займаються торгівлею. "Поступово і поетапно плануємо наводити порядок у пересувній торгівлі і почнемо з центральних зон. Починаємо зі станції метро Палац Спорту, де, приміром, розташовані 6 шаурма-автомобілів і 4 кавомашини (після торгів легальною буде 1 кавомашина). Так само сьогодні буде демонтаж на станції метро Арсенальна, біля виходу якої є близько 3-4 шаурма-автомобілів", - додав чільник департаменту.

  Як повідомляв 5.ua, у Facebook з'явилася сторінка, де кияни можуть поскаржитись на стихійну торгівлю. 

  Попередній матеріал
  Теракт у Єгипті: щонайменше четверо людей загинуло, ще 14 поранені
  Наступний матеріал
  Тристороння контактна група розпочала засідання у форматі відеоконференції
  Теги:
  Loading...