КМДА 5.ua

Торгівці автокав'ярень перекрили Хрещатик і вимагають кадрових змін у КМДА

  У Києві торгівці автокав'ярень, які проводять акцію протесту, перекрили вулицю Хрещатик напроти Київської міської держадміністрації.

  Про це повідомляє УНІАН.

  Міліціонери намагаються вивести їх з проїжджої частини. Пікетувальники розповіли, що вони вимагають відставки директора Департаменту міського благоустрою КМДА Дмитра Білоцерковця, який, за словами учасників акції, минулої п'ятниці дав розпорядження вивезти автокав'ярні на штрафмайданчик.

  Вони стверджують, що майно підприємцям так і не повернули. Учасники акції також розповіли, що все це проходило під виглядом боротьби з МАФами.

  На місце події прибули спецпризначенці МВС у захисних обладунках. Міліціонери здійснили кілька спроб відтіснити мітингувальників з проїжджої частини, проте активісти вимагають, щоб до них вийшов Київський міський голова Віталій Кличко.

  Між міліціонерами та мітингувальниками періодично відбувається штовханина. Слід також зазначити, що поліцейські не втручаються в ситуацію, спостерігаючи за тим, що відбувається, з тротуару.

  Наразі працівники міліції вступили в переговори з мітингувальниками, щоб вони хоча б частково звільнили проїжджу частину на Хрещатику.

  Нагадаємо, це не перша акція власників МАФів. Раніше вони перекривали проспект Бажана, через що міліція відкрила проти них впровадження.

  Попередній матеріал
  Начальника Чернівецького прикордонного загону спіймали на хабарі - Держприкордонслужба
  Наступний матеріал
  Нуланд, Томбінський і Пайєтт перебувають у залі засідань парламенту