Таємне голосування визначило нового голову Апеляційного суду Києва

  Новим головою Апеляційного суду Києва став Ярослав Головачов.

  Таке рішення ухвалили на засідання спеціально скликаної колегії. Її проводили за зачиненими дверима. Радились 6 годин, після чого через таємне голосування Головачов здобув підтримку двох третин колегії суддів.

  Під час першого брифінгу новообраний голова пообіцяв зробити роботу суду прозорішою та заявив, що не знає, де нині перебуває екс-керівник суду Антон Чернушенко.

  Нагадаємо, що останній зник після того, як парламент дав згоду на його затримання та арешт. Суддю Чернушенка звинувачують у хабарництві, ухваленні неправосудних рішень та втручанні в роботу системи документообігу.

  Сьогодні було затримано Дмитра Чернушенка, сина біглого екс-голови апеляційного суду. Про це повідомляє прес-служба генеральної прокуратури. В ГПУ заявляють, що саме син Дмитро є одним з авторів смс-повідомлень із вказівками, які рішення мають ухвалювати судді у апеляційних справах. Від початку 2013 року усі повідомлення Чернушенко-молодший адресовував своєму батькові. Після отримання вказівок той втручався у систему документообігу суду, призначав себе головуючим суддею і ухвалював неправомірні рішення. Син голови апеляційного суду зараз перебуває у СІЗО. Протягом 24-х годин йому оголосять підозру у вчиненні злочинів. Після цього Феміда має визначитися із обранням йому міри запобіжного заходу.

  Попередній матеріал
  У центрі столиці проходить акція, учасники якої вимагають від влади офіційного визнання війни і звільнення політичних в'язнів
  Наступний матеріал
  Ерік Найман: "Кредитний" закон призведе масу банків до банкрутства, депозити будуть втрачені
  Теги: