patrioty.org.ua

Суд залишив у силі рішення про арешт з правом застави для екс-заступника прокурора Корнійця

Апеляційний суд столиці залишив у силі рішення Печерського райсуду про арешт із правом застави в 3,2 млн грн для екс-заступника прокурора Київської області Олександра Корнійця.

Його та першого заступника начальника Головного слідчого управління ГПУ Володимира Шапакіна упіймали 5 липня. Вилучили близько $500 тис. та коштовності. Обох підозрюють у корупційній змові та отриманні хабара в 3 млн 150 тис. грн. Захист Корнійця вважає підозру необґрунтованою, а суму застави  - занадто великою. Сам же обвинувачений каже, що він закон не порушував, а всі коштовності йому подарували рідні та близькі.

"У ході обшуку у мене вдома знайшли 5 тис. 60 евро. і 1 тис. 47 доларів. Це мої власні заощадження. Знаходять 20 ланцюжків невеликої вартості, 20 пар сережок, які були подаровані. Оскільки у мене 4 дітей, то бабусі і дідусі дарували на день народження кожній дитині золоту прикрасу", - говорить Корнієць.

"Станом на 2013 рік оціночна вартість будинку 5,5 млн грн, земельної ділянки 400 тис. грн. Згідно з нашими протоколами огляду, ще не проведено експертну оцінку, зараз ринкова вартість становить 10 млн грн, не менше", - зазначив прокурор Віталій Опанасенко.

Нагадаємо, співробітники Генеральної прокуратури знайшли кокаїн під час обшуків в оселях Володимира Шапакіна і Олександра Корнійця.

Попередній матеріал
За добу бойовики понад 60 разів відкривали вогонь по позиціях АТО - штаб
Наступний матеріал
Бойовики обстрілюють з артилерії мирні населені пункти: є постраждалі
Теги:
Loading...