Субсидію на комунальні послуги нараховуватимуть за новими правилами

  У Київській адміністрації анонсували проект змін до постанови Кабінету міністрів.

  Незабаром нові правила має затвердити уряд. Після цього компенсацію тарифів ЖКГ надаватимуть за спрощеними умовами. Зокрема, суму доходів вираховуватимуть самі соціальні працівники, а заявник має лише написати в заяві назву організації, де працює. Тоді як раніше треба було вказати суму доходів без урахування податку з доходів фізичних осіб та джерело доходів.

  Також, за бажанням громадян, субсидію можуть нараховувати на основі сукупного доходу осіб за три місяці. До нього не входять сплачені аліменти, соціальні виплати учасникам АТО, допомога при народженні дитини. Отримати субсидію теоретично можуть й орендарі квартир, якщо мають офіційний договір і рахунок, на який вносять плату за квартиру. З 1 червня, відколи зросли тарифи на комунальні послуги, у Києві субсидію оформили 62 тис. киян. Середній розмір знижки на комірне - 160 гривень, кажуть у КМДА.

  "Майже кожна особа, яка хоче отримати субсидію, має на це право. Одне основне обмеження, яке залишається, це придбання на суму понад 50 тис. грн в минулому році", - зазначила начальник райуправління праці та соціального захисту населення Тетяна Лактіонова.

  Попередній матеріал
  Країни єврозони надали Греції час до ранку п'ятниці для підготовки нових пропозицій щодо угоди з кредиторами
  Наступний матеріал
  Столичні комунальники відправили на Донбас автобуси та екскаватори