5.ua

Столичний виборчком підрахував 67% бюлетенів – лідирує Кличко

  Київська міська територіальна виборча комісія станом на ранок опрацювала вже 67% протоколів. За попередніми даними, на виборах столичного голови перемагає Віталій Кличко – він має 56 цілих і 52 сотих відсотка голосів виборців.

  Друге місце посідає Леся Оробець. За неї проголосували 8,52% киян. Далі йде чинний голова КМДА Володимир Бондаренко – у нього 8,04 відсотка голосів виборців. У першій п'ятірці – Олександр Омельченко та Микола Катеринчук.

  Послідовність сил у Київраді виглядає так: першість знову за політичною силою Кличка - партія УДАР набрала - 39,38%. Радикальна партія Олега Ляшка - 9,12%. Об'єднання "Cамопоміч" - 6,81 відстотка голосів киян. Об'єднання "Свобода" - 6,46%. За ВО "Батьківщина" проголосували - 4,12%. Тривідсотковий бар'єр також подолали - "Громадянська позиція", партія Лесі Оробець - "Нове життя" та партія "Єдність". Загалом до Київради увійде 8 політичних сил.

  Ситуація несуттєво змінилась із вчорашнього вечора, коли за підрахунком 60% голосів (650 з 1083 дільниць) на місцевих виборах у Києві лідер партії "УДАР " Віталій Кличко набрав 56,5% голосів на виборах мера Києва.

  Попередній матеріал
  Лідери ЄС одностайно підтримали нове керівництво України
  Наступний матеріал
  На Донеччині терористи захопили супермаркет