Столичні школи і садочки готують до прийому нових учнів та вихованців

  Майже у 100 навчальних закладах замінять вікна та відремонтують дахи, а у кількох закладах - зроблять капітальний ремонт.

  Серед них - і 168 школа на Оболоні. Тут не просто ремонтують, а пристосовують будівлю для учнів з особливими потребами. Кипить робота і в дитячих садках. За допомогою реконструкцій приміщень чиновники намагаються бодай якось збільшити кількість місць.

  Пандуси, похилі пороги та нові ліфти - столичну школу на Оболоні готують до прийому особливих школярів - діток із обмеженими можливостями. Тут навчаються змішані групи - звичайні діти та з вадами зору, мови, ДЦП та захворюваннями опорно-рухового апарату. На утеплення фасаду та ремонт даху гроші дали американські інвестори, на внутрішні роботи - понад 800 тис. грн виділило місто.

  Крім того, у департаменті освіти пояснюють - почали боротьбу з орендарями - через суди намагаються повернути бодай частину приміщень дитячих садочків. До створення нових місць у дитсадках залучатимуть зарубіжних інвесторів та благодійників. Зокрема, за допомогою коштів німецького уряду обіцяють збільшити кількість груп щонайменше у 20 дошкільних закладах.

  "Є домовленість з німецьким урядом, що вони дають нам гроші на реконструкцію дитсадків і створення там нових робочих місць. Ми сподіваюся, що найближчим часом визначимо 20-30 садків, які будуть відремонтовані і там буде створено додатково 2000 місць", - повідомила заступник голови КМДА Ганна Старостенко.

  Утім, попри це, дефіцит у кілька тисяч місць у садочках цьогоріч таки буде, а більшість дошкільних закладів лишатимуться переповненими.

  Євгенія Подобна, Іван Головач, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Об'єм крадіжок попереднього керівництва ДПЗКУ був катастрофічним – Приходько
  Наступний матеріал
  На окуповану територію везли контрабанду під виглядом "гуманітарки" – СБУ