Фото із відкритих джерел

Столичні чиновники збираються закрити притулок для собак

  Закрити Бородянський притулок для тварин мають намір столичні чиновники.

  Через нерентабельність закладу, погані умови та надто велику кількість персоналу, кажуть, утримувати там тварин не можуть. Натомість зоозахисники б’ють на сполох: якщо закрити притулок - тварин-безхатченків почнуть масово виловлювати та труїти. І єдиний заклад, у якому є спеціальні вольєри для надто агресивних собак - комунальне підприємство у Бородянці.

  Довкола притулку для тварин, що у Бородянці, вже більше року точиться скандал. Собак хочуть віддати волонтерам, а заклад закрити. Через недостатнє фінансування, розповідають тамтешні працівники, у тварин жахливі умови: не працює вентиляція, бракує їжі й медикаментів та відсутнє опалення узимку.

  Зоозахисники кажуть - закривати притулок категорично не можна. Адже агресивних собак, яких у закладі понад шість десятків, - ніде розмістити. Їм потрібні спеціальні вольєри. Ба більше, безпритульних собак, яких притулок раніше приймав охоче - тепер місцева влада виловлюватиме і масово труїтиме.

  У КМДА переконані - притулок використовує гроші недоцільно. Й наполягають, що треба передати собак громадським організаціям. Відтак за допомогою волонтерів утримувати тварин коштами з міського бюджету.

  Нині у Бородянці мешкають понад 250 собак, а опікуються ними - майже два десятки працівників. Влада обіцяє поки не закривати притулок, а провести спочатку відкритий конкурс, на я кому вирішать подальшу його долю.

  Попередній матеріал
  У Гарвардському університеті евакуювали людей через вибухівку
  Наступний матеріал
  Масштабні антитерористичні рейди у Франції та Бельгії: як це відбувається