Соцопитування: Турчинов - 27%, Черновецький - 22,4%, Кличко - 13%

  Олександр Турчинов вийшов у лідери на виборчих перегонах столичного мера. Такі результати опитування, яке провела громадська організація "Нове покоління України" 2 та 3 травня.

  "Нове покоління" опитало більше ніж півтори тисячі респондентів у всіх районах Києва. Киянам поставили шість запитань щодо їхніх політичних симпатій. Піти на вибори і проголосувати обіцяють майже сімдесят відсотків городян. Понад двадцять сім з них збираються віддати свій голос Олександру Турчинову. 22,4 - Леоніду Черновецькому, трохи більше тринадцяти відсотків - Віталію Кличку. При цьому голосувати за БЮТ на виборах до Київради збираються сорок два з половиною відсотки, майже шістнадцять - за Блок Черновецького, майже 11 - за Блок Кличка. Негативно оцінюють роботу мера більше ніж сімдесят два відсотки опитаних, позитивно - майже 17. Сімдесят чотири відсотки - вважають, що він не виконав свої передвиборні обіцянки. Вісімдесят два - не схвалюють земельну політику міської влади. Також "Нове покоління" проаналізувало і рекламу учасників столичних перегонів.

  Тамара Тудвасева, керівник ГО "Нове покоління України": "Рекламу делают хорошую, рекламу делают очень хорошую, рекламу делают качественную, но не вся реклама доходит до сердца людей".

  Попередній матеріал
  Черновецький пообіцяв захистити Андріївський узвіз
  Наступний матеріал
  Продукти харчування почали дешевшати
  Теги:
  Loading...