krmjua.org.ua

Сьогодні в Києві пройде репетиція маршу до Дня Незалежності, рух на Хрещатику перекриють

  20 та 22 серпня з 19:00 до 23:00 буде перекрито рух транспорту вулицею Хрещатик.

  Під час підготовки та відзначення 24-ї річниці Незалежності України та Дня Державного Прапора України буде перекрито дорожній рух у столиці, повідомляє прес-служба КМДА.

  Так, 20 та 22 серпня з 19:00 до 23:00 перекриють рух транспорту під час тренувань парадних розрахунків на вул. Хрещатик на ділянці від бульв. Тараса Шевченка до Європейської площі.

  Окрім того, 23 та 24 серпня перекриють рух усіх видів транспорту та пішоходів біля місць проведення святкових заходів, а саме: на вул. Інститутській (від вул. Ольгинської до вул. Шовковичної), алеї Героїв Небесної Сотні, вул. Ольгинській, вул. Архітектора Городецького, алеї Героїв Крут, вул. Суворова (від вул. Левандовської до площі Слави), пров. Батишеву (від пров. Січневого до площі Слави), площі Слави, вул. Лаврській (від площі Слави до пров. Лаврського), вул. Володимирській (від вул. Рейтарської до вул. Великої Житомирської), пров. Рильського, Володимирському проїзду, вул. Алли Тарасової, вул. Малій Житомирській (від пров. Михайлівського до вул. Володимирської), вул. Трьохсвятительській (від вул. Костьольної до Європейської площі), вул. Михайлівській (від вул. Костьольної до вул. Хрещатик), вул. Прорізній (від вул. Бориса Грінченка до вул. Хрещатик), вул. Богдана Хмельницького (від вул. Пушкінської до вул. Хрещатик), вул. Хрещатик (від Бессарабської площі до Європейської площі), вул. Володимирській (від вул. Льва Толстого до вул. Богдана Хмельницького), бульв. Тараса Шевченка (від вул. Леонтовича до вул. Терещенківської), вул. Терещенківській (від вул. Льва Толстого до бульв. Тараса Шевченка).

  Також 24 серпня з 6:00 до 22:00 перекриють рух на вул. Хрещатик на ділянці від вул. Богдана Хмельницького до Європейської площі.

  Нагадаємо, в КМДА оприлюднили програму заходів, які пройдуть у столиці до Дня Незалежності. 

  Попередній матеріал
  У небі над Словаччиною зіткнулися два літаки, загинули семеро людей - ЗМІ
  Наступний матеріал
  Головний військовий прокурор оприлюднив список загиблих під Іловайськом
  Теги:
  Loading...