пожежа нафтобаза 5.ua

Ще дві ємності з пальним вибухнули на нафтобазі, де три доби вирує пожежа

  На нафтобазі горить 3 ємності об’ємом 800 куб.м. Зранку горіла 1 ємність, але о 10:15 стався вибух двох ємностей.

  Про це повідомив голова Державної служби з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін. За його словами, на цей час вогнем охоплені 3 цистерни. Рятувальники намагаються загасити їх за допомогою піни. Чечоткін також повідомив, що напередодні у такий спосіб остаточно загасили 4 ємності. І натепер удалося взяти під контроль половину території нафтобази. Також за словами головного рятувальника, почався процес відкачування нафтопродуктів із уцілілих цистерн на сусідню базу.

  "Горіння 3 ємностей контрольоване. Загрози розповсюдження вогню в бік нафтобази KLO, військової частини немає. Постійно здійснюється спостереження та моніторинг ситуації, працює три бойові дільниці. Ми контролюємо 50% території нафтобази. Наразі розпочалося відкачування нафтопродуктів з ємностей, що вціліли і підтікають", - зазначив Чечоткін.

  "До ліквідації пожежі залучено майже 700 осіб, включаючи підрозділи МВС України та Нацгвардії. Від ДСНС залучено 300 чоловік особового складу та 45 од. техніки з Києва, Київської, Житомирської, Чернігівської, Черкаської та Кіровоградської областей", - повідомив голова Служби.

  Місцеві органи влади спільно з волонтерами забезпечують постійне харчування осіб, які залучені до ліквідації пожежі.

  Попередній матеріал
  Україна дотримуватиметься своїх зобов'язань в межах Мінських домовленостей - Порошенко
  Наступний матеріал
  На Полтавщині затримали прокурора-хабарника
  Теги:
  Loading...