sbu.gov.ua

СБУ викрила у Києві фармацевтичне підприємство, що фінансувало терористів "ДНР"

  Співробітники Служби безпеки України спільно з столичною прокуратурою блокували у Києві діяльність приватного фармацевтичного підприємства, яке спрямовувало частину зароблених коштів на фінансування терористичної організації "ДНР".

  Про це повідомляє прес-центр СБУ. "Товариство з обмеженою відповідальністю з Макіївки у 2015 році перереєструвалося в Києві. Співробітники спецслужби встановили, що кошти отримані від реалізації продукції, переводилися в готівку та кур'єрами перевозилися через лінію зіткнення, де використовувалися на фінансування терористів "ДНР", - йдеться у повідомленні.

  За оперативною інформацією відомо, що фармацевти на тимчасово окупованих бойовиками територіях продовжують виробництво медикаментів. Керівники підприємства зареєстрували у так званому "Министерстве доходов и сборов ДНР" дві юридичні структури. Через них вони реалізовували власну продукцію на тимчасово контрольованій терористами території. З коштів, зароблених на продажі лікарських засобів, сплачувалися "офіційні податки" терористам та напряму фінансувалися незаконні збройні формування бойовиків.

  Як зазначили у прес-службі СБУ, під час обшуків у офісних та складських приміщеннях підприємства правоохоронці вилучили лікарську продукцію на суму майже 20 млн грн та фінансово-господарську документацію, яка підтверджує протиправну діяльність фірми.

  Відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.258-5 (фінансування тероризму) КК України.Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії зі встановлення та притягнення до відповідальності всіх осіб, причетних до організації та функціонування каналу фінансування терористів.

  Нагадаємо, СБУ перекрила канали міжнародного зв'язку, які використовувалися терористами.

  Попередній матеріал
  Маріуполь і Широкине є і будуть під контролем української армії – Лисенко
  Наступний матеріал
  Олланд вирішує долю двох "Містралів" для Росії