sbu.gov.ua

СБУ викрила у Києві фармацевтичне підприємство, що фінансувало терористів "ДНР"

  Співробітники Служби безпеки України спільно з столичною прокуратурою блокували у Києві діяльність приватного фармацевтичного підприємства, яке спрямовувало частину зароблених коштів на фінансування терористичної організації "ДНР".

  Про це повідомляє прес-центр СБУ. "Товариство з обмеженою відповідальністю з Макіївки у 2015 році перереєструвалося в Києві. Співробітники спецслужби встановили, що кошти отримані від реалізації продукції, переводилися в готівку та кур'єрами перевозилися через лінію зіткнення, де використовувалися на фінансування терористів "ДНР", - йдеться у повідомленні.

  За оперативною інформацією відомо, що фармацевти на тимчасово окупованих бойовиками територіях продовжують виробництво медикаментів. Керівники підприємства зареєстрували у так званому "Министерстве доходов и сборов ДНР" дві юридичні структури. Через них вони реалізовували власну продукцію на тимчасово контрольованій терористами території. З коштів, зароблених на продажі лікарських засобів, сплачувалися "офіційні податки" терористам та напряму фінансувалися незаконні збройні формування бойовиків.

  Як зазначили у прес-службі СБУ, під час обшуків у офісних та складських приміщеннях підприємства правоохоронці вилучили лікарську продукцію на суму майже 20 млн грн та фінансово-господарську документацію, яка підтверджує протиправну діяльність фірми.

  Відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.258-5 (фінансування тероризму) КК України.Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії зі встановлення та притягнення до відповідальності всіх осіб, причетних до організації та функціонування каналу фінансування терористів.

  Нагадаємо, СБУ перекрила канали міжнародного зв'язку, які використовувалися терористами.

  sbu.gov.ua

  Попередній матеріал
  Маріуполь і Широкине є і будуть під контролем української армії – Лисенко
  Наступний матеріал
  Олланд вирішує долю двох "Містралів" для Росії