wikipedia.org

Санепідслужба обстежує київські заклади через отруєння п'ятьох поляків

  П'ять громадян Польщі отруїлися в Києві.

  Як повідомляє сайт Держсанепідслужби, п'ятьох поляків, які зупинилися в готелі "Редіссон" на Подолі, було госпіталізовано до інфекційних відділень лікарень Києва з попереднім діагнозом "гострий гастроентероколіт", 26 серпня в лікарнях залишалися троє з них.

  Розслідування встановило, де харчувалися постраждалі поляки. Зокрема, вони снідали в кафе готелю, в якому проживали, обідали та вечеряли в ресторані на вулиці Прорізній, також обід був у кафе на вулиці Волоській на Подолі, а завершальний банкет відбувся в ресторані одного з готелів у центрі Києва.

  У санепідслужбі наголосили, що для встановлення причин виникнення спалаху інфекції та її ліквідації працівники СЕС здійснювали санітарно-епідеміологічне обстеження кафе готелю, в якому проживали поляки. Для лабораторних досліджень було відібрано три зразки кулінарних виробів, 60 санітарно-гігієнічних змивів з об'єктів навколишнього середовища, обстежено 29 працівників кафе. Обстеження інших закладів, де харчувалися постраждалі, та лабораторні дослідження тривають, повідомила служба.

  Нагадаємо, у травні у львівському ресторані отруїлися 55 осіб. Власники ресторану заявили, що курятину із сальмонелою їм могли підкинути конкуренти.

  Попередній матеріал
  Єврокомісія обіцяє зробити крок до безвізового режиму України з ЄС до кінця року
  Наступний матеріал
  Головатий: Децентралізація – це фундаментальний вихід України з "совка"
  Теги:
  Loading...