comments.ua

Санепідслужба Києва заборонила купатися на п'яти пляжах

  На п'яти київських пляжах тимчасово заборонено купатися рішенням державної санепідслужби столиці.

  Заборона стосується пляжів "Золотий", "Райдуга", "Тельбін", а також зон відпочинку біля води "Русанівська коса" та "Березняки". Це пов'язано із перевищенням індексу лактозопозитивної кишкової палички у воді.

  "За результатами санітарно-мікробіологічних досліджень проб води Деснянського міжрайонного управління Держсанепідслужби у м. Києві виявлено перевищення індексу лактозопозитивної кишкової палички", - повідомляє комунальне підприємство "Плесо".

  У КП повідомили, що на всіх пляжах, де дозволено купатися, облаштують нові рятувальні вишки та встановлять чергування належної кількості рятувальників. Також планують залучити до роботи волонтерів. Цього року "Плесо" відмовилось від практики видавати довідки на розміщення торгових пунктів. Тепер цим займатиметься єдиний оператор — комунальне підприємство "Міський магазин". Серед іншого, воно подбає й про встановлення уніфікованих торгових наметів у зонах відпочинку. Крім того, є намір облаштувати безкоштовний Wi-Fi. Його тестування йде вже на пляжі "Венеція" (табличка про це з’явиться найближчим часом) та незабаром – на пляжі "Центральний".

  Нагадаємо, 10 червня головний санітарний лікар Києва повідомив, що у повітрі, яким дихають кияни, в шість разів більше продуктів горіння за норму. Утім, не через пожежу на нафтобазі неподалік Василькова, а через загазованість міста та спеку.

  Попередній матеріал
  Суд призначив 4 присяжних у справі екс-беркутівців Зінченка і Аброськіна
  Наступний матеріал
  Невідомо, хто наразі є кінцевим власником "БРСМ" - експерт
  Теги:
  Loading...