Фото Корреспондент

Рівень забруднення повітря в Києві істотно знизився завдяки зміні напрямку вітру - санепідслужба

  У Києві рівень задимленості та забруднення продуктами горіння внаслідок горіння торфовищ у Київській області через зміну погодних умов значно знизився.

  Про це сьогодні, 3 вересня, на брифінгу повідомив Головний державний санітарний лікар столиці Олег Рубан, повідомляє "Інтерфакс-Україна"

  За словами Рубана, станом на вечір середи, 2 вересня, показники вмісту сірчистого ангідриду в Деснянському районі перевищували норму в 18 разів. "Що стосується динаміки даних лабораторних досліджень, які проводяться нашою службою щогодини, на 10.00 (четверга) ми отримали дані про перевищення по всьому Києву вже в 5-7 разів, на 12.00 - в 3-4 рази і півгодини тому - в 1 , 2-1,5 рази", - наголосив Головний державний санітарний лікар Києва. За його словами, це обумовлено зміною напрямку вітру, а також вжитими організаційними заходами - зменшенням кількості важких вантажівок на вулицях міста та поливом вулиць.

  За даними "Інтерфакс-Україна", заступник голови КМДА Михайло Радуцький наголосив, що, попри велику кількість викликів швидкої медичної допомоги, жодного випадку отруєння продуктами горіння в столиці не зафіксовано. Як повідомив Радуцький, велика кількість викликів "швидкої" обумовлена панікою серед населення. Але станціям "швидкої допомоги" дали вказівку не відмовляти у викликах, в першу чергу, якщо це стосується захворювань серед дітей, адже збільшення концентрації сірчистого ангідриду в організмі людини призводить до згущення крові, що може призвести до ускладнення серцево-судинних, гіпертонічних захворювань та органів дихання. Також заступник голови КМДА наголосив на тому, що відповідно до прогнозів метеорологів, у суботу й неділю очікуються дощі і зниження температури, що має позитивно вплинути на ситуацію.

  Нагадаємо, через горіння лісу між Броварами та Зазим'ям виникла ймовірність розповсюдження продуктів горіння пожежі. Так, смог від пожеж під Києвом дійшов до Черкащини. 

  Попередній матеріал
  Кремль розкрив правду про Беслан: терористи нічого не підривали, кривавий штурм почала ФСБ
  Наступний матеріал
  "Мы против призыва на войну" - москвичів обурило вербування найманців на Донбас (відео)
  Теги:
  Loading...