Facebook / ДСНС

Рятувальники почали нову пінну атаку для ліквідації пожежі на нафтобазі під Києвом (фото)

На місці пожежі продовжують вигорати 6 цистерн, загрози поширення займання - немає.

Про це повідомляється на сторінці Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Facebook. Так сьогодні об 11 годині рятувальники відігнали пошкоджену в результаті пожежі техніку та підвезли нову. Станом на 12 год. працівники рятувальної служби почали пінну атаку для ліквідації пожежі. Як зазначається, для цього задіяно 6 одиниць техніки, 2 пожежні автодрабини та 4 ствола генераторів піни ГПС-6.

За словами голови ДСНС Миколи Чечоткіна, станом на 11 годину на території бази триває вигоряння 6 цистерн. "Якщо вчора з ночі було 12 цистерн, то на ранок - 6 цистерн. Ніякої загрози з приводу поширення пожежі як у бік військової частини, нафтобази "КЛО", так і в сторону аеродрому цієї військової частини немає. Ніяких приводів для паніки щодо наявності в повітрі токсичних речовин немає", - сказав Чечоткін.

Зазначається, що в результаті пожежі постраждало 13 осіб. Також повідомляється, що протягом ночі рятувальники проводили роботи з охолодження двох резервуарів на нафтобазі "БРСМ-нафта" і на поруч розташованій базі KLO. 

Попередній матеріал
Президент присвоїв Головному військово-медичному клінічному центру статус національного
Наступний матеріал
США та держави G7 готові запровадити нові санкції проти Росії - західні ЗМІ
Теги:
Loading...