petition.kievcity.gov.ua

Рекламу на даху станції метро "Вокзальна" у Києві обіцяють демонтувати сьогодні

  На будівлі розміщена реклама інтернет-крамниці Rozetka

  Демонтаж реклами інтернет-крамниці Rozetka з даху станції метро "Вокзальна" мають розпочати вже сьогодні ввечері. Про це повідомив засновник інтернет-магазину Владислав Чечьоткін на своїй Facebook-сторінці.

  З його слів, демонтувати вивіску він вирішив через шквал негативу, який вона викликала. Кошти, які Rozetka планувала витратити на оплату цієї реклами, компанія обіцяє передати на поліпшення київського метро. Користувачі соцмережі можуть залишати в коментарях до допису Чечьоткіна побажання щодо того, на що саме варто витратити ці гроші.

  Як пише Dream Kyiv, скандал навколо вивіски Rozetka виник днями. Городян обурило місце розміщення вивіски, її розміри, а також те, що згідно з інформацією директора КП "Київреклама" Наталії Гончарової, метрополітен отримував би за розміщення цієї вивіски лише 2000 грн на місяць. На сайті петицій до Київради з’явилось звернення з вимогою демонтувати згадану рекламу. Видання зазначає, що за інформацією "Київреклами" та Київського метрополітену, всі погодження на конструкцію компанія отримала у 2014 році. 

  Нагадаємо, у грудні минулого року петиція до Київради про демонтаж зовнішньої реклами в центрі столиці набрала понад 10 тис. голосів.

  Попередній матеріал
  В ОБСЄ заявили про ескалацію ситуації на Донбасі
  Наступний матеріал
  Рада визнала роботу уряду незадовільною, але недовіри висловити не змогла
  Loading...

  Петиція про сквер Небесної сотні зібрала 10 тис. підписів

  З'явилася петиція до Київради про перейменування вулиці Котовського на честь Андрія Кузьменка

  Київрада прийняла до розгляду петицію про демонтаж МАФів біля станцій метро та в підземних переходах

  У мережі з'явилася онлайн-мапа Києва з вулицями, назви яких підлягають декомунізації