фото tsn.ua

Реформи в Україні Кличко бажав би розпочати зі столиці

  Лідер партії УДАР Віталій Кличко заявив, що всі процеси реформ в Україні повинні початися з Києва. Про це він сказав 9 квітня в ефірі "5-го каналу".

  "Сьогодні нам терміново потрібно сформувати вертикаль влади, щоб стабілізувати ситуацію в Україні. Для цього повинні відбутися вибори президента і вибори мера столиці. Ми говоримо про реформи, про те, що потрібно якнайшвидше подолати корупцію, створити сприятливий інвестиційний клімат. І ми розуміємо, що всі процеси реформ розпочнуться з Києва", - зазначив Кличко.

  Він наголосив, що дуже добре знає Київ та його проблеми, адже довгий час працював депутатом Київради та очолював фракцію УДАР.

  Кличко розповів, що завжди виступав і виступає за вибори міського голови в столиці за два тури.

  "Більшість киян повинна вибрати міського голову. А для цього потрібно, щоб вибори проходили в два тури. Щоб не було таких несподіванок, як сталося з Черновецьким, коли менше, ніж третина киян, вибрали голову. Тому наша пропозиція - вибори в два тури. На жаль, цей законопроект не набрав необхідної кількості голосів", - зазначив політик.

  Відповідаючи на запитання ведучого, як побороти корупцію, зокрема в столиці, Кличко зазначив, що починати потрібно з себе, зробивши владу прозорою і відкритою, а також розповів, що вивчав досвід Грузії, яка змогла вирішити проблему корупції в країні.

  "Ми можемо цього досягти, зробивши владу прозорою і відповідальною. Коли кожен киянин буде розуміти, на що витрачаються гроші. Ми повинні відновити самоврядування в Києві, коли кияни зможуть впливати на процеси, що відбуваються в столиці. У нас є чіткий план розвитку Києва, і найближчим часом я зможу його презентувати киянам", - підсумував Кличко.

  Нагадаємо, лідер партії УДАР Віталій Кличко буде балотуватися на виборах Київського міського голови. Вибори президента України і вибори мера Києва відбудуться 25 травня 2014 року.

  Попередній матеріал
  В Бразилії на футбольній першості будуть використані високотехнологічні м’ячі
  Наступний матеріал
  Канадські українці готові допомагати Україні в реформуванні системи охорони здоров’я
  Теги:
  Loading...