Twitter

Протестуючі власники автокав'ярень блокували рух Хрещатиком, поки не поговорили з Кличком

  Власники автокав’ярень, які зранку пікетують будівлю Київської міської державної адміністрації та Київради, розблокували проїжджу частину вулиці Хрещатик.

  Як повідомляє УНІАН, близько 300 власників автокав'ярень зранку пікетували будівлю Київської міської держадміністрації з вимогою переглянути політику міської влади щодо наведення порядку на їхньому ринку. Близько 11:00 протестувальники перекрили проїжджу частину вулиці Хрещатик напроти КМДА. Правоохоронці намагалися їх вивести з проїжджої частини.

  Рух вулицею було розблоковано після того, як міський голова Віталій Кличко вийшов до пікетувальників. Він заявив, що столична влада напрацьовує схему розміщення вуличної автоторгівлі, зокрема автокав’ярень. Підприємці погодилися створити ініціативну групу для переговорів.

  Раніше директор Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА Дмитро Білоцерківець заявив, що протизаконні дії власників автокав'ярень виключають досягнення компромісу з владою міста у питанні їх подальшої роботи. Він нагадав, що 10 липня власники МАФів увірвалися на штрафмайданчик, куди були звезені автокав'ярні з Хрещатика і Майдану Незалежності, і силою почали вивозити свої транспортні засоби зі штрафмайданчика. Правопорушників затримали міліціонери.

  Раніше, 1 липня, міський голова доручив прибрати мобільні кав'ярні, торговельні намети, а також припинити незаконну торгівлю та стихійне паркування у непризначених для цього зонах. Кличко пригрозив керівникам департаментів звільненнями, якщо ті не можуть впоратися зі стихійною торгівлею і нелегальними МАФами.

  Попередній матеріал
  На Галапагоських островах функціонує еко-летовище, що не завдає шкоди довкіллю
  Наступний матеріал
  Слідчі проаналізували 1,5 млн телефонних з'єднань у ході розслідування знищення малайзійського "Боїнга" - СБУ